Język polski ONLINE

Chcesz włączyć się w pomoc dla Ukrainy? Możesz poświęcić minimum godzinę tygodniowo by pomóc osobom uciekającym od wojny? Szukamy Ciebie! Zainteresowanych kursantów jest sporo i sami nie jesteśmy w stanie pomóc wszystkim. Dlatego szukamy wolontariuszy, którzy razem z nami mogą prowadzić zajęcia z języka polskiego (a w przyszłości też angielskiego) dla obcokrajowców. Jeśli masz doświadczenie w udzielaniu korepetycji (szczególnie językowych), jesteś studentem filologii lub jeśli władasz językiem polskim (oraz angielskim) na poziomie min C1 i uważasz, że sprawdzisz się w roli korepetytora – jesteś we właściwym miejscu! Znajomość ukraińskiego czy rosyjskiego na każdym poziomie to dodatkowy, choć niewymagany atut.

Wolontariat ONLINE

Chcesz zaangażować się w jakąś akcję pomocową, ale nie masz czasu by robić to stacjonarnie? Z nami możesz rozwinąć swoje umiejętności i pomóc potrzebującym online! Szukamy korepetytorów z różnych przedmiotów dla dzieci, które z różnych powodów nie mogą pozwolić sobie na prawdziwe kursy i korepetycje. Ponadto szukamy także wolontariuszy, którzy wesprą nas w działalności online – w szczególności w social mediach. Podczas wolontariatu zdobędziesz doświadczenie, podejmiesz pracę ze specjalistami w swojej dziedzinie, będziesz uczestniczyć w szkoleniach i spotkaniach integracyjnych. Możesz także zrealizować z nami swój staż lub praktykę studencką.

Działania
offline

Jeśli jednak wolisz spędzać czas działając stacjonarnie, chętnie się z Tobą spotkamy! Aktualnie poszukujemy wolontariuszy w Warszawie, Poznaniu i Gnieźnie, ale nie wykluczamy podjęcia współpracy w innych miastach.

Chętnie nawiążemy współpracę ze studentami, korepetytorami, psychologami, osobami, które mogą pomóc nam organizacyjnie. Na pewno nie będziesz się z nami nudzić, a przy okazji skorzystasz ze szkoleń i pracy ze specjalistami w swoich dziedzinach.

Wspomóż naszą akcję w Gnieźnie!

Zorganizujmy kontynuację kursu j.polskiego dla dzieci z Ukrainy!

zostań
wolontariuszem

Fundacja OUR VOICE

Chcesz nam pomóc? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą! Razem możemy zdziałać więcej!

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi akcjami! Obiecujemy informować Cię o najważniejszych rzeczach, bez zbędnego spamu!

Fundacja our voice