Działamy od marca 2022 roku, gdy jako grupa nieformalna chcieliśmy pomóc uchodźcom z Ukrainy. Lektorki szkoły językowej FLUENT Languages & Mind rozpoczęły darmowe rekrutacje na darmowe kursy j.polskiego online.

Oficjalnie staliśmy się Fundacją OUR VOICE w kwietniu 2022 roku.Naszym głównym celem jest pomoc młodzieży oraz dorosłym zagrożonym wykluczeniem społecznym oraz o utrudnionym dostępie do edukacji, głównie w zakresie języków obcych. Zadaniem priorytetowym jest działalność naukowa i oświatowa w zakresie edukacji i szkolenia dzieci, młodzieży i dorosłych. Mamy na celu także rozwijanie współpracy międzynarodowej. Skupiamy się na organizacji kursów językowych, pracy na rzecz młodzieży z trudną sytuacją materialną, współpracy z instytucjami krajowymi i międzynarodowymi.

Od kwietnia swoją pomocą objęliśmy ponad 1700 osób. Zorganizowaliśmy kursy językowe online, stacjonarnie w Warszawie oraz Gnieźnie. Podjęliśmy także współprace z różnymi instytucjami, urzędami gmin, programami grantowymi i domami dziecka. Działamy także na social mediach, gdzie opisujemy naszą przygodę.

poznaj nas lepiej!

Dowiedz się więcej o naszych projektach

Wspomóż naszą akcję w Gnieźnie!

Zorganizujmy kontynuację kursu j.polskiego dla dzieci z Ukrainy!

skontaktuj się z nami

Fundacja OUR VOICE

Wypełnij formularz kontaktowy. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi akcjami! Obiecujemy informować Cię o najważniejszych rzeczach, bez zbędnego spamu!

Fundacja our voice