Zostań internetowym Mikołajem!

Grudzień to czas kiedy myślimy o swoich bliskich, spędzamy z nimi czas, wymieniamy się prezentami. Niestety, nie dla każdego ten miesiąc to szczęśliwy okres. Możemy to zmienić razem! Nie masz funduszy by pomóc materialnie? A może nie masz czasu na długoterminowy wolontariat, a mimo wszystko chcesz pomóc? Możesz zostać internetowym Mikołajem!

Jak pomóc?
  • Zaoferuj swój prezent online. Chcesz pomóc w nauce języka, przeprowadzić krótkie szkolenie, pomóc w powtórce do sprawdzianu z matematyki? A może podzielisz się wiedzą z obsługi jakieś aplikacji internetowej, pomożesz w redakcji C lub zaoferujesz wirtualną kawę i rozmowę z samotnym seniorem? Możesz podarować cokolwiek, co uda nam się zorganizować wirtualnie!
  • Twój voucher na prezent zostanie przekazany podopiecznym naszej fundacji, którzy od 19.12.2022r. do 24.12.2022r. będą mogli przesyłać nam formularze z zapotrzebowaniem na „usługi online”. Połączymy Cię z potrzebującym i pomożemy w organizacji Twojego wydarzenia online np. udostępniając oprogramowanie czy materiały.
  • Twój voucher na prezent online powinien być możliwy do realizacji do końca lutego 2023 roku.
  • O przyznaniu vouchera i połączeniu z osobą potrzebującą poinformujemy Cię do 31.12.2022r. mailowo i/lub smsowo.

Wyślij voucher od Mikołaja!

Wspomóż naszą akcję w Gnieźnie!

Zorganizujmy kontynuację kursu j.polskiego dla dzieci z Ukrainy!

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi akcjami! Obiecujemy informować Cię o najważniejszych rzeczach, bez zbędnego spamu!

Fundacja our voice